Cześć!

Nazywam się Karolina Bigos.

Jestem dietetykiem ze specjalizacją z dietetyki klinicznej oraz specjalistą z obszaru psychodietetyki.

Doświadczenie zdobywałam biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz praktykach. Dzięki realizacji praktyk zawodowych w Szpitalu w Katowicach i Oświęcimiu oraz studiom magisterskim wiem jak ustalić zalecenia żywieniowe m.in. do takich jednostek chorobowych jak: nadwaga i otyłość, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, cukrzyca typu II, zaparcia, niedoczynność tarczycy oraz nie jest mi obce żywienie kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowo zrealizowałam praktyki w przedszkolu oraz szkole podstawowej, a także brałam udział w konferencjach: „Żywienie dziecka wczoraj i dziś” oraz „II Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym”. Prowadziłam również warsztaty kulinarne dla przedszkolaków. Dzięki tym doświadczeniom potrafię nawiązać relację z dziećmi i młodzieżą oraz przekazać im informację dotyczące właściwego sposobu odżywiania się.

W tym roku kończę studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS w Katowicach oraz wcześniej ukończyłam kurs Psychologii dla dietetyka. Umożliwiło mi to spojrzenie na klienta/pacjenta z szerszej perspektywy. W związku z tym do klienta/pacjenta podchodzę holistycznie oraz jestem otwarta na jego/jej potrzeby. Nie wyobrażasz sobie obiadu bez ziemniaków? Nie ma problemu, jadłospis będzie dostosowany do Twoich preferencji.


724 523 428
dietetyk.karolina.bigos@gmail.com

Współpraca

Nie ograniczam się tylko do pracy na ścisłym jadłospisie. Jeśli chcesz pracować za pomocą planu żywieniowego – nie ma problemu. Zamiast planu wolisz zalecenia żywieniowe- nie ma sprawy.

Kto zna Ciebie lepiej niż ty sam? Moim zadaniem jest dostarczyć Ci odpowiednich narzędzi, a sam znajdziesz drogę do rozwiązania skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Nie rozpatruję klienta/pacjenta tylko przez pryzmat jego schorzeń lecz patrzę na niego całościowo. W swojej pracy kieruję się empatią i wiedzą potwierdzoną naukowo.


Misja i cel

Moją misją jest aby ukształtować w Tobie właściwe nawyki żywieniowe, tak aby zdrowe żywienie było dostosowane do Ciebie.

Moim celem jest porzucenie przez klientów/pacjentów restrykcyjnych diet i wyjście z błędnego koła odchudzania.


Skontaktuj się ze mną: