Witaj!

Nazywam się Karolina Bigos.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku dietetyka W Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Obecnie kształcę się dalej na studiach magisterskich w tym samym kierunku.

Jednak wiedza ze studiów to nie wszystko, z przyjemnością biorę udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach. Uczestniczyłam w: w I Konferencji naukowo-szkoleniowej „Żywienie dziecka wczoraj i dziś”, szkoleniu „Celiakia i pierwotna nietolerancja laktozy w praktyce dietetyka”, szkoleniu on-line „Kontrowersje wokół diety wysokotłuszczowej w sporcie”, konferencji szkoleniowej „Współczesna suplementacja osób aktywnych fizycznie”.

Obywałam praktyki w szpitalach, poradni dietetycznej, poradni diabetologicznej oraz w przedszkolu.


724 523 428 | 33 841 15 28
dietetyk.karolina.bigos@gmail.com

Co to jest dieta?

Jest to sposób odżywiania. Dużo bardziej wolę stosować zwrot sposób odżywiania, ponieważ dla wielu osób dieta kojarzy się z stanem chwilowym, po którym można wrócić do starych nawyków. (Nie)stety tak być nie może, a jeśli jest to efekt jo-jo murowany. Dlatego, też nie chcę żebyś ze mną przebrnął/przebrnęła przez żmudną dietę, ale żebyś zmienił(a) swój sposób odżywiania na stałe. Abyś świadomie wybierał(a) i komponował(a) swoje posiłki.


U podłoża mojej działalności leży edukacja żywieniowa. Ja oferuję Ci moją wiedzę opartą o aktualne badania naukowe, pomoc i radę, a od Ciebie oczekuję najważniejszego: zaangażowania i zaufania. Pamiętaj, że robisz to dla siebie i swojego zdrowia.


Kiedyś przeczytałam: „ Nie zatankowałbyś złego paliwa do swojego samochodu to dlaczego „tankujesz” złe jedzenie do swojego organizmu?”


Skontaktuj się ze mną: