Cześć!

Nazywam się Karolina Bigos.

Jestem dietetykiem ze specjalizacją z dietetyki klinicznej oraz specjalistą z obszaru psychodietetyki.

Doświadczenie zdobywałam biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz praktykach. Dzięki realizacji praktyk zawodowych w Szpitalu w Katowicach i Oświęcimiu oraz studiom magisterskim wiem jak ustalić zalecenia żywieniowe m.in. do takich jednostek chorobowych jak: nadwaga i otyłość, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, cukrzyca typu II, zaparcia, niedoczynność tarczycy oraz nie jest mi obce żywienie kobiet w ciąży i karmiących.

Dodatkowo zrealizowałam praktyki w przedszkolu oraz szkole podstawowej, a także brałam udział w konferencjach: „Żywienie dziecka wczoraj i dziś” oraz „II Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym”. Prowadziłam również warsztaty kulinarne dla przedszkolaków. Dzięki tym doświadczeniom potrafię nawiązać relację z dziećmi i młodzieżą oraz przekazać im informację dotyczące właściwego sposobu odżywiania się.

W tym roku kończę studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS w Katowicach oraz wcześniej ukończyłam kurs Psychologii dla dietetyka. Umożliwiło mi to spojrzenie na klienta/pacjenta z szerszej perspektywy. W związku z tym do klienta/pacjenta podchodzę holistycznie oraz jestem otwarta na jego/jej potrzeby. Nie wyobrażasz sobie obiadu bez ziemniaków? Nie ma problemu, jadłospis będzie dostosowany do Twoich preferencji.


724 523 428
dietetyk.karolina.bigos@gmail.com

Współpraca

Nie ograniczam się tylko do pracy na ścisłym jadłospisie. Jeśli chcesz pracować za pomocą planu żywieniowego – nie ma problemu. Zamiast planu wolisz zalecenia żywieniowe- nie ma sprawy.

Kto zna Ciebie lepiej niż ty sam? Moim zadaniem jest dostarczyć Ci odpowiednich narzędzi, wtedy sam znajdziesz drogę do rozwiązania skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

Nie rozpatruję klienta/pacjenta tylko przez pryzmat jego schorzeń lecz patrzę na niego całościowo. W swojej pracy kieruję się empatią i wiedzą potwierdzoną naukowo.


Misja i cel

Moją misją jest aby ukształtować w Tobie właściwe nawyki żywieniowe, tak aby zdrowe żywienie było dostosowane do Ciebie.

Moim celem jest porzucenie przez klientów/pacjentów restrykcyjnych diet i wyjście z błędnego koła odchudzania.


Skontaktuj się ze mną: